A57/238
František Cína Jelínek (1882-1961)
HORSKÁ KRAJINA V ZIMĚ
1921 Olej na plátně, 80x112 cm, sign. a dat. vpravo dole "Cína Jelínek 21". Rámováno. Stav A/B.