Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Vysočina

A57/247

Miroslav Švagerka (1883-1969)

VYSOČINA

1952 Tempera na kartonu, 31x48 cm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "M. Švagerka 52". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.