A57/413
BUSTA JOSEFA II.
Rakousko, 19. stol. Poprsí císaře Josefa II. jak římského imperátora, terakota hnědě patinovaná do bronzového vzhledu, dvoustupňový kubický dřevěný sokl zdoben reliéfní lištou s motivem listovce a povrchovou úpravou mramorování. V. busty 32 cm, celková v. 40 cm. Neznačeno. Stav B.