A57/521
SEKRETÁŘ BIEDERMAYER
Čechy? Sekretář dýhovaný třešňovou dýhou, se spodní dvoudveřovou skříňkou je ve střední části kryt výklopnou psací deskou. V interieru s arkádami další sada šesti zásuvek. Pod vrcholovou římsou zásuvka přes celou šíři fasády.152x98x46 cm Stav restaurováno.