A57/740
PÁROVÉ SVÍCNY
Slovinsko, Lublaň, Max Samassa 1. třetina 20. stol. Dva oltářní svícny balustrového typu, mosaz, v. 47,5 cm, značeno na podední firemním štítkem "M. SAMASSA / LAIBACH". Stav B.