Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný příbor

A57/761

STŘÍBRNÝ PŘÍBOR

Rusko 20. stol. Šestiosobní sada příborů v originální dvouetážové etuji, Ag 875/1000. Celková hrubá hmotnost 1508,40 g, Ag ca 1100 g. D. 25,5 cm (nůž), 21,3 cm (lžíce), 21 cm (vidlička). Značeno: druhý kokošnikový punc (1908-1926) Oděsa, letopočet "1912", mistrovská značka "ИЦ". Rukojetě zdobeny gravírovanými iniciálami. Čepele nožů ocel značeny "Londini Honoris Causa 1862", "Товарищество производства стальных изделий Л. и А. Завьияловых отделение с Новоселки Муромский уезд Владимирская губерния" (Asociace pro výrobu ocelových výrobků L. a Zaviyalovskou pobočkou s Novoselki Muromsky Uyezd Vladimir). Osvědčení puncovního úřadu. Stav A-B.