A57/793
STŘÍBRNÁ CUKŘENKA
Rakousko, Vídeň 1857 Uzamykatelná dóza v biedermeierovém tvarosloví, obdélný půdorys, vypouklé žebrované stěny, podstava o čtyřech nožkách, reliéfní dekor ovocných a květinových motivů, víčko na stěžejce, plastický úchyt v podobě kytice, vyzlacený interiér. 425 g, 16x12x13 cm. 13lotový punc S-27, mistrovská značka "AB" (Albert Eduard Böhr?). Ag 812,5/1000. Stav A.