Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný příbor

A57/809

STŘÍBRNÝ PŘÍBOR

Československo 20. léta 20. stol. Šestiosobní jídelní příbor, celkem 26 ks, Ag 800/1000, čepele nožů zn. "SOLINGEN". 1. čsl. puncovní značka S-38, mistrovská značka "AN". Celková hmotnost ca 1424 g, d. 25,8 cm (nůž), 20 cm (vidlička), 20,8 cm (lžíce), 14,8 cm (lžička), 21,7 cm (malá naběračka) a 30,9 cm (velká naběračka). Včetně originální etuje. Stav A.