Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Náměstí Hoher Markt ve Vídni

A58/016

F. Werner

NÁMĚSTÍ HOHER MARKT VE VÍDNI

1919
Podle Ernsta Granera. Akvarel na papíře, 210x290 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole „F. Werner 1919“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.