A58/032
František Kobliha (1877-1962)
KOSTEL SV. JAKUBA
1913
Dřevořez na papíře, 377x275 mm (výřez pasparty), zn. vlevo dole v tisku „FK13“ a sign. vpravo dole „FKobliha“.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.