Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Na předměstí

A58/034

Lajos Tihanyi (1885-1938)

NA PŘEDMĚSTÍ

Lept na papíře, 220x150 mm, sign. vpravo dole „Tihanyi Lajos“. Rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 2 900 Kč