Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Londýn

A58/037

Helena Bochořáková Dittrichová (1894-1980)

LONDÝN

1929
Akvarel na papíře, 250x350 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole „London 12/8 29, H. Bochořáková Dittrichová“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Vydražená cena: 1 500 Kč Prodáno