A58/051
Ernst Fuchs (1930-?)
AGNUS DEI
Kombinovaná technika, slepotisk a barevná litografie na papíře, 756x556 mm, sign. vpravo dole „Ernst Fuchs“.
Ernst Fuchs – rakouský malíř, grafik, sochař, scénograf. Studoval na vídeňské akademii u Robina C. Andersona, později u Alberta P. von Gütersloha. Jeden ze zakladatelů Vídeňské školy fantastického realismu. Fuchs se vyjadřuje ve stylu současného surrealismu.