A58/063
Kamil Lhoták (1912-1990)
ANIČKA SKŘÍTEK A SLAMĚNÝ HUBERT
1975
Litografie na papíře, 480x350 mm, zn. vpravo dole tužkou „174/200“, sign. a dat. vlevo dole „Kamil Lhoták 1975“.