A58/079
Jindřich Pileček (1944-2002)
ZRCADLO
2000
Lept na papíře, 300x210 mm, zn. vlevo dole „146/180“, sign. a dat. vpravo dole „J. Pileček 2000“.
Jindřich Pileček - český grafik, studoval na Střední průmyslové škole keramické v Karlových Varech a na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, v ateliéru prof. Karla Svolinského.