Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét Lady Elisabeth Beckford se synem

A58/106

William Verelst, připsáno (1704-1752)

PORTRÉT LADY ELISABETH BECKFORD SE SYNEM

Olej na plátně, 243x166 cm, na zadní straně zn. štítkem „Elizabeth, Wife of Julines Beckford esq. of Jamaica and of Stapleton with her son Peter, whose portrait by Pompeo Batoni is the corresponding picture“. Rámováno. Stav A. Dílo draženo na aukci Christie`s v roce 1923.