A58/108
Barbara Krafft - Steiner (1764-1825)
PORTRÉT MĚŠŤANA
1823
Olej na plátně, 80x58 cm, zn. na zadní straně „Barbara Krafft-Steiner, Bamberg 1823“. Rámováno.
Stav A/B.