Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Portrét šlechtičny

A58/110

Amos Cassioli (1832-1891)

PORTRÉT ŠLECHTIČNY

Olej na plátně, 69x55 cm, sign. při levém okraji „A. Cassioli“. Rámováno. Stav C. V horní části obrazu proražené plátno.