Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Generál Laudon

A58/111

Albert Theer (1815-1902)

GENERÁL LAUDON

1872
Olej na plátně, 80x63 cm, sign. a dat. vpravo dole „Albert Theer Wien 872“. Rámováno. Stav A.