Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Jedlíci koláčů

A58/117

Bartolome Esteban Murillo, následovník (1618-1682)

JEDLÍCI KOLÁČŮ

1896
Olej na plátně, 127x100 cm, zn. štítkem na rámu „Murillo - Bartolomë Esteban“ a na zadní straně „Nach den Ghemälde Murillo in der Pinakothek München. München 1896 (...)“. Podle obrazu Bartolomea Murilla z roku 1645-1655, v současnosti ve sbírkách Pinakothek München. Rámováno. Stav A.