A58/122
Franz Hochecker (1730-1782)
KRAJINA S BRUSLAŘI
Olej na plátně, 23x30 cm, zn. štítkem na rámu „Franz Hochecker 1730-1782“. Rentoilováno. Rámováno. Stav A/B.