A58/130
Luis Reinhardt (1849-1870)
DVOJICE KRAJIN S DOBYTKEM
Olej na dřevě, 8x12 cm, sign. vpravo dole „L. Reinhardt.“. Rámováno. Olej na dřevě, 9x11 cm, sign. vlevo dole „L. Reinhardt.“. Rámováno. Stav A.