Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina s úvozem

A58/135

Hugo Charlemont (1850-1939)

KRAJINA S ÚVOZEM

Olej na dřevě, 17x28 cm, zn. na zadní straně „Hugo Charlemont“. Rámováno. Stav A.

Hugo Charlemont - moravský rodák, působící ve Vídni, kde také studoval na akademii u Lichtenfelse a Makarta. Jeho práce jsou zastoupeny i v NG v Praze.