A58/135
Hugo Charlemont (1850-1939)
KRAJINA S ÚVOZEM
Olej na dřevě, 17x28 cm, zn. na zadní straně „Hugo Charlemont“. Rámováno. Stav A.
Hugo Charlemont - moravský rodák, působící ve Vídni, kde také studoval na akademii u Lichtenfelse a Makarta. Jeho práce jsou zastoupeny i v NG v Praze.