Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > V zimním lese

A58/137

Adolf Liebscher, připsáno (1857-1919)

V ZIMNÍM LESE

Olej na kartonu, 32x49 cm, zn. vpravo dole „A. Liebscher“. Rámováno. Stav A/B.