A58/145
Jaroslav Panuška (1872-1958)
CESTA V POLÍCH
Olej na kartonu, 40x51 cm, nesign. Rámováno, zaskleno. Stav A.
Jaroslav Panuška - malíř, krajinář, ilustrátor. Studoval v Praze na AVU u M. Pirnera a na krajinářské škole u J. Mařáka.