Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Petřínské schody

A58/153

Jaro Procházka (1886-1949)

PETŘÍNSKÉ SCHODY

1918
Olej na kartonu, 39x50 cm, sign. vpravo dole „Jaro Procházka“. Rámováno, zaskleno. Stav A.