A58/176
Libor Vojkůvka (1947-?)
ZÁTIŠÍ S MOŘSKÝMI ŽIVOČICHY
Olej na plátně, 62x82 cm, sign. vpravo dole „Vojkůvka Libor“. Rámováno. Stav B.