A58/200
STOLNÍ HODINY
Francie,
19. stol.
Kyvadlové hodiny ze zlaceného bronzu na mahagonovém podstavci o čtyřech nožkách, s florálními aplikami, vázami, rámečky, mřížkami a završené figurkou andílka na obláčku, bíle smaltovaný ciferník je dělen modrými římskými číslicemi pro hodiny a arabskými černými pro minuty; 31x21x11,5 cm, neznačeno.
Stav B/C.
Funkční po omezenou dobu. Bez klíče. Třeba vyčistit a seřídit.