A58/216
ZRCADLO VE VYŘEZÁVANÉM RÁMU
Itálie,
počátek 20. stol.
Široce fasetované zrcadlo v mohutném, hluboce řezbovaném rámu z říms a rozvilin. Povrch zlacen bronzem. Rozměr 112x106 cm.