A58/433
LEPTANÁ VÁZA
Čechy, Klášterský Mlýn, Johann Lötz Witwe, 20. léta 20. stol.
Váza širokého těla s dlouhým štíhlým krkem a mírně rozšířeným hrdlem, bezbarvé sklo vrstvené žlutým a oranžovým, odleptávaný a barevnými emaily (v odstínech oranžové, hnědé a žluté) malovaný krajinný dekor.
V. 22 cm.
Značeno v obrazové ploše: „Richard“ (značka produktů zakázkové výroby pro francouzské objednavatele: E. Etling, J. Jouve).