A58/506
PRSTEN S DIAMANTY
Evropa, 20. stol.
Prsten ze žlutého zlata a stříbra v elegantním secesním tvarosloví, osazený 30 diamanty a routami a 16 rubíny obdélného tvaru. Značeno ruskou puncovní značkou s ryzostním číslem 56 zolotniků. Osvědčení puncovního úřadu.
Ag ryzost
916/1000.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 4,67 g, z toho Au ca 2,3 g, Ag ca 2 g.
Velikost prstenu: Velikost prstenu 54