A58/515
PRSTEN S PERLOU
Evropa, 20. stol.
Prsten ze žlutého zlata a stříbra osazený velkou nepravidelnou narůžovělou perlou a ca 80 diamantovými routami. Značeno ruskou puncovní značkou s ryzostním číslem 56 zolotniků. Osvědčení puncovního úřadu.
Ag ryzost
950/1000.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 7,79 g, z toho Au ca 4 g, Ag ca 1,8 g.
Velikost prstenu: Velikost prstenu 55