A58/519
PERLOVÝ NÁHRDELNÍK
20. stol.
Šňůra 60 ks bílých kulatých pravidelných perel, dekorativní zásuvné zapínání z bílého zlata (rakouská puncovní značka pro cizí zboží 1925-2001) osazeno almandinem. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
D. 48 cm, celková (hrubá) hmotnost 29,45 g, Au ca 3,45 g.