A58/610
DVOJICE PEČETIDEL
Evropa
19. stol.
Dvě pečetidla oválného a kruhového tvaru s iniciálami a symbolickými obrazy rytými v tmavě zeleném kameni (patrně nefrit) a osazená ve zlaté montáži se závěsem, celková (hrubá) hmotnost 27,19 cm, z toho Au ca 20 g, neznačeno. Au 570/1000 a 650/1000.
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.