Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krabička na léky

A58/624

KRABIČKA NA LÉKY

Německo, patrně Desava, 18. - 19. stol.
Drobná stříbrná dózička s odklopným víčkem, v těle žebrovaná, plášť i víko zdobeno jemným rytým dekorem v rokokovém tvarosloví. Celková hmotnost 19,33 g, v. 2,9 cm. Značeno: „D“, „CD?“ a nečitelná značka. Ag 750/1000. Stav A/B. Osvědčení puncovního úřadu.