A58/624
KRABIČKA NA LÉKY
Německo, patrně Desava,
18. - 19. stol.
Drobná stříbrná dózička s odklopným víčkem, v těle žebrovaná, plášť i víko zdobeno jemným rytým dekorem v rokokovém tvarosloví. Celková hmotnost 19,33 g, v. 2,9 cm. Značeno: „D“, „CD?“ a nečitelná značka. Ag 750/1000.
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.