A58/626
CUKŘENKA A MLÉČENKA
Uhry, Budapešť,
okolo 1800
Stolní stříbro s tepaným rozvilinovým dekorem s révou a akanty, dvouuchá kulovitá cukřenka s víčkem a konvička s převýšeným uchem, bez víčka. Značeno gravírovanými iniciálami „P.H.“, „třináctilotová“ puncovní značka trojvěží s otevřenou branou a mistrovská značka „FK“ v oválu. Celková hmotnost 268,83 g, v. 11,3 cm a 6 cm. Ag 800/1000.
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.