Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cukřenka a mléčenka

A58/626

CUKŘENKA A MLÉČENKA

Uhry, Budapešť, okolo 1800
Stolní stříbro s tepaným rozvilinovým dekorem s révou a akanty, dvouuchá kulovitá cukřenka s víčkem a konvička s převýšeným uchem, bez víčka. Značeno gravírovanými iniciálami „P.H.“, „třináctilotová“ puncovní značka trojvěží s otevřenou branou a mistrovská značka „FK“ v oválu. Celková hmotnost 268,83 g, v. 11,3 cm a 6 cm. Ag 800/1000. Stav A/B. Osvědčení puncovního úřadu.