A58/628
POHÁR S VÍKEM
Čechy, Praha, A. Kettner (?)
18?8
Stříbrný pohár v rokokovém stylu, zvonovitá kupa na vyšší patce, klenuté víko s hruškovitým úchytem, tepaný reliéfní dekor boltcových kartuší s akanty, mřížkami a květy, zlacený interiér, třináctilotové puncovní značky S-27, mistrovská značka „AK“. Celková (hrubá) hmotnost 273,40 g, v. 25,5 cm. Ag 812,5/1000.