A58/631
PÁROVÉ SVÍCNY
Anglie, Birmingham, J. Sherwood & Sons
1912
Dvojice stříbrných stolních svícnů v klasizujícím tvarosloví, kalichovité dříky se zubatým okrajem na masivních čtvercových podstavách zdobených jemným kanelováním a perlovcem, zespodu vyplněných pryskyřicí, celková (hrubá) hmotnost 470,15 g, v. 11 cm. Značeno výrobcem. Ag 925/1000.
Stav A-B.
Osvědčení puncovního úřadu.