Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrný svícen

A58/632

STŘÍBRNÝ SVÍCEN

Holandsko 19. stol.
Stříbrný svícen biedermeierového tvarosloví, vázovitý dřík na široké miskovité podstavě, úchyt s opěrkou pro palec, zdobeno jemně raženými ornamentálními bordurami a tepaným dekorem. Celková (hrubá) hmotnost 391,45 g, v. 11 cm, Ø podstavy 13 cm. Značeno: „10“ a mistrovská značka „JJTS“ v kosočtverci. Ag 800/1000. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.