A58/634
PÁROVÉ SLÁNKY
Rakousko
před r. 1866
Dvě slánky ve tvaru leknínu z bezbarvého silnostěnného broušeného skla s obloučkovým okrajem jsou nasazeny na stříbrné stopce a listovité podstavě o třech nožkách, značeno lotovými puncy S-27, celková (hrubá) hmotnost 445,96 g, Ag 812,5/1000 ca 180 g, v. 9 cm a 9,5 cm, d. 11,5 cm.