A58/646
TABATĚRKA
Německo, patrně Heilbronn, Bruckmann und Söhne
19. / 20. stol.
Stříbrné pouzdro na cigarety téměř čtvercového tvaru, zlacený interiér, víko zdobeno barevným guilloché emailem a jemnou malbou s motivem dvou koňských hlav. Značeno výrobcem. Celková (hrubá) hmotnost 145,51 g, z toho Ag ca 137 g, 8,7x8x0,9 cm. Ag 900/1000.
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.