A58/661
SADA FLAKONŮ
20. stol.
Trojice flakonů z bezbarvého lisovaného skla, čtyřboký tvar (kvádr) s krátkým zúženým hrdlem opařeným drobnou skleněnou zátkou a dekorativní montáží ze zlaceného stříbra v empírovém stylu s uzávěrem zdobeným modrým guilloché emailem, součástí montáže je také ohrádka pro uložení všech 3 flakonů, značeno: 2. kokošnikový punc, mistrovská značka „A.H“, leptané razítko „BACCARAT FRANCE“ na jednom z flakonů, Ag 88 zolotniků (916/1000). Celková (hrubá) hmotnost stříbra 68,70 g, v. flakonu 9 cm. Uloženo v originální etuji.
Osvědčení puncovního úřadu.