A58/677
STŘÍBRNÝ PŘÍBOR
Československo, Sandrik
30. léta 20. stol.
Šestiosobní sada příborů v originální etuji obsahuje příbor pro hlavní chod a dezert, čajové i moka lžičky, slánku a pepřenku se skleněnou vložkou a lžičkou, překládací lžíci a vidličku, dvojici naběraček a lopatku na dort, celkem 52 ks, celková (hrubá) hmotnost 1826 g (bez nožů), d. max. 28,5 cm (velká naběračka), nože d. 25 cm a 20,8 cm. Ag 800/1000 (částečně zlacené) ca 2146 g. 2. čsl. puncovní značky S-48, firemní značky, ryzostní čísla, čepele nožů značeny „SANDRIK INOXYDABLE“.