A58/682
DVOJICE FLAKONŮ
20. stol.
Dva stříbrné flakony na parfém se šroubovacími uzávěry, plochý s gravírovaným dekorem a textilním střapcem a celostříbrný filigránový. Ag 900/1000 a 959/1000. Celková hmotnost Ag 28,32 g, d. 5 cm a 6 cm. Puncovní značka S-46 (2. čsl.) na flakonu se střapcem a nečitelná značka na filigránovém.
Osvědčení puncovního úřadu.