A58/687
DÓZA - VEJCE
Rusko
konec 19. stol.
Dóza vejčitého tvaru na třech kulovitých nožkách a s horní třetinou odnímatelnou v podobě víka s kulovitým úchytem, železo zdobené stříbrným, částečně zlaceným ornamentálním dekorem (technika taušírování), v. 8 cm, neznačeno. Stav restaurováno.
Stav restaurováno.