A58/712
DĚTSKÝ POKOJÍČEK
Čechy
19. - 20. stol.
Dětský nábytek Thonet z ohýbaného a černě lakovaného rákosu, sada obsahuje: stůl, 4 židle, 2 křesla a pohovku s polstrováním z červeného sametu, v. max. 8,5 cm. Spolu: porcelánová panenka v původních bohatě zdobených šatech s krajkovými lemy a spodničkami, v. 13,5 cm, a trojice psů. Spolu: rozkládací stěny pokoje, karton, barevný tisk, textilní, kovové, skleněné a papírové (barevné litografie) aplikace, celkový rozměr při rozložení do plochy: 91x26,5 cm.
Stav A-C.