Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Nástěnný kříž

A59/0015

NÁSTĚNNÝ KŘÍŽ

19. / 20. stol.
Závěsný kříž z řezbovaného, mořeného a lakovaného dřeva je zdoben motivy vinné révy a doplněn korpusem z bílého, barevně malovaného a zlaceného porcelánu. D. figury 35 cm, d. kříže 71 cm. Stav B.

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Vydražená cena: 1 200 Kč Prodáno