Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Ohřívací láhev

A59/0021

OHŘÍVACÍ LÁHEV

střední Evropa, 18. / 19. stol.
Plochá ohřívací láhev oválného, barokně profilovaného tvaru, s krátkým hrdlem se zátkou a šroubovacím uzávěrem se sklopným uchem, cín, d. 28 cm, neznačeno. Stav B/C.

Vyvolávací cena: 1 900 Kč