Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Cukřenka

A59/0028

CUKŘENKA

Čechy, 1. třetina 19. stol.
Zvonovitý pohárek na nízké patce, zdobený jednoduchou proužkovou bordurou, bez víčka, v. 7,8 cm, značeno na dně: "S:W: / FEIN / ZINN". Stav B/C. Srov.: L. Ladýřová, Cín ze sbírek Krajského muzea východních Čech Pardubice, Krajské muzeum východních Čech, 1983, s. 47.

Vyvolávací cena: 500 Kč