A59/0047
PÁROVÉ SVÍCNY
Slovinsko, Lublaň, Max Samassa,
1. třetina 20. stol.
Dva oltářní svícny balustrového typu, mosaz, v. 47,5 cm, značeno na podední firemním štítkem "M. SAMASSA / LAIBACH".